Srdečné pozdravy s Ruska -Informace

19. června 2008 v 12:30 | Jan Chrbját |  Filmy James Bond

Srdečné pozdravy s Ruska - Informace o filmu

Srdečné pozdravy s Ruska je druhá Bondovka byla natočena roku 1963 . Jamese Bonda si zahrál Sean Connery . Filmaři a Ian Fleming byli rádi ,že se jim podařil první skvělý film a tak se s chtí pustili do druhého filmu . Film Srdečné pozdravy s Ruska je na svou dobu velice dobrý ,dalo by se říct o něco lepší než předchozí fil jelikož rozpočet na tento film byl vyšší než na předchozí . V tom to filmu se také poprvé objevil nejlepší představitel Desmond Llewelyn Q a Bondovi dal s peciální kufřík ( viz vrubrice Bondova auta a vynálezy klikněte ) . Podle mne patří k výborným filmům Jamese Bonda .
Obsah filmu :
Ernst Blofeld, číslo jedna v organizaci SPECTRE, touží po smrti JAMESE BONDA. Nastraží na něj past, o které je přesvědčen, že jí AGENT 007 podlehne. Dvoustranný agent, Taťána Romanová, říká, že zmizí s cenným dešifrovacím zařízením, pokud pro něj JAMES BOND pojede do Istambulu. Zde má SPECTRE v plánu vyvolat spor mezi Brity a Rusy, prodat zařízení se ziskem zpět Sovětům a vlákat tak BONDA do smrtící pasti. Ale láska k Taťáně se AGENRA 007 zmocní natolik, že spolu s ní čelí pomstě agentů SMERSH, právě když se Orient Expres řítí přes hranice východní Evropy.
Srdečné pozdravy s Ruska vyšly v několika edicích na kazetách a dvd ( klikněte ) . V listopadu 2006 vyšla nová edice všech Bondovek ( do 20 bondovky ) na dvd , na filmu byl udělán nový obraz snímek po snímku a nový český zvuk 5:1 . Nejnovější edice obrázek v levo dole , nehoře v pravo ten malý starší edice .
Originální název: From Russia with Love
Natočeno: Velká Británie / USA 1963
Režie: Terence Young
Scénář: Richard Maibaum
Kamera: Ted Moore
Hudba: John Barry - From Russia with Love
Hrají: Sean Connery (James Bond), Pedro Armendáriz (Ali Kerim Bey), Barbara Jefford (Tatiana Romanova), Lotte Lenya (Rosa Klebb), Robert Shaw (Donald Grant), Bernard Lee (M), Walter Gotell (Morzeny), Francis De Wolff (Vavra), Lois Maxwell (Miss Moneypenny), Vladek Sheybal (Kronsteen), Desmond Llewelyn (Q), Anthony Dawson (Ernst Stavro Blofeld).
Délka: 115 minut
Žánr: Thriller, Dobrodružný, Akční
Více informací o této Bondovce i v jiných rubrikách a ještě budou přibývat informace o této Bondovce .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.